За Синдиката на българските учители

Актуална информация


Новини
Пресцентър
Материали от вестник    "Учителско дело"
Въпроси и отговори
Консултации и мнения



Дейности

Документи

Карта на сайта

    Петък, 23 Октомври 2020 година



                                         
Търсене


Отпечатайте страницата!
Изпратете на приятел
Вход



Новини   



МЕЖДУНАРОДЕН УЧЕНИЧЕСКИ КОНКУРС „ЗАЕДНО В ХХІ ВЕК” НАГРАДЕНИ УЧЕНИЦИ РАЗДЕЛ „РЕФЕРАТИ”

Възрастова група 1-4 клас
    Не се присъждат награди
   
    Възрастова група 5-8 клас
    Първа награда - Феруза Файзулаева - 8 кл., Казахстан
    Втора награда- Даниил Петреченко и Владислав Петреченко - 7 кл. Русия, Старая Полтавка
    Трета награда - Артем Козлуков - 8 кл. Русия, Москва, представител на руското училище в Детски оздравителен лагер „Радуга” към Санаторно-оздравителен лагер „Камчия”
    Трета награда – Дзаньо Минев - 7 кл, СОУ „Христо Проданов”, гр. Карлово
   
    Възрастова група 9 - 12 клас
    Първа награда- Хера Николова - 10 кл., Професионална гимназия "Велизар Пеев", гр. Своге
    Втора награда - Катерина Георгиева - 11 кл., СОУ "Хр. Ботев", Враца
    Трета награда - Кристиян Траев - 12 кл. НГ за хуманитарни науки и изкуства, Варна
   
    РАЗДЕЛ „МЕДИЙНИ ПРЕЗЕНТАЦИИ”
    Възрастова група 1 - 4 клас
    - Елица Ганева - 4 кл., 51 СОУ, София
    - Венцислав Върбанов - 3 кл. ОУ "Бачо Киро, Бяла черква
    - Анастасия Сычева - 4 кл., Русия, Волгоградска област
   
    Възрастова група 5 - 8 клас
    Първа награда - Анастасия Аникеева - 6 кл. Русия, Зеленоград, ДОЛ „Радуга”-СОК „Камчия”
    Първа награда – Татяна Салифова – 8 кл., Русия, г. Анапа, ФДЦ „Смена”
    Втора награда - Петя Петкова - 8 кл. СОУ "Сава Доброплодни", гр. Шумен
    Трета награда - Тони Пеев - 6 кл., Детски комплекс, гр. Севлиево
   
   
    Възрастова група 9 - 12 клас
    Първа награда - Филип Путря - 10 кл., Белорус, гр. Нарочь
    Първа награда - Галина Костова - 11 кл., СОУ "Ив. Вазов", гр. Стара Загора
    Трета награда - Станиа Енчева - СОУ "Сава Доброплодни", гр. Шумен
   
    РАЗДЕЛ „ПОЕЗИЯ”
   
    Възрастова група 1 -4 клас
    -Владислав Грачев – 2 кл., Русия, Волгоград
    -Василка Георгиева – 3 кл., ОУ „Бачо Киро”, гр. Бяла черква
    -Дима Димчева – 3 кл. ОДК гр. Шумен, УЛК „Сладкодумци”
   
    Възрастова група 5 – 8 клас
    Първа награда – Карина Абдулина – 5 кл., Русия, Волгоград, лагер „Тюленина”
    Втора награда – Пламена Росенова – 7 кл., ОДК гр. Шумен
    Трета награда – Вартан Алексанян – 8 кл., ОДК гр. Шумен
    Трета награда – Даниел Алексанян – 6 кл., ОДК гр. Шумен
   
    Възрастова група 9 – 12 клас
    Първа награда – Магдалена Ангелова – 11 кл., ПГХРТ „Цар Симеон Велики”, гр. Провадия
    Втора награда – Кристина Маркова– 10 кл., Русия, Волгоград, лагер „Тюленина”
    Трета награда – Мария Гаралова – 16 г., гр. Ракитово, обл. Пазарджик
   
   
    РАЗДЕЛ „ПРОЗА”
    Възрастова група 1 – 4 клас
    -Стефан Стефанов – 3 кл., ОУ „Бачо Киро”, гр . Бяла черква
    -Елис Салиева – 3 кл., ОУ „Бачо Киро”, гр . Бяла черква
    -Петър Чернокожев – 4 кл., ОУ „Ран Босилек”, гр .Габрово
    -Таня Сейкова – 3 кл., ОУ „Бачо Киро”, гр . Бяла черква
   
    Възрастова група 5 – 8 клас
    Първа награда – Ивана Славчева – 14 г., ОДК гр. Шумен
    Първа награда – Юлия Березовская – 14 г., Русия, лагер”Орленок”
    Втора награда – Ренета Ташева – 5 кл., СОУ „Св. Климент Охридски”, гр. Ракитово
    Трета награда – Николай Усков – 7 кл., Русия, ДОЛ „Радуга”, СОК „Камчия”
   
    Възрастова група 9 -12 клас
    Първа награда – Мила Белчева – СОУ „Сава Доброплодни”, гр. Шумен
    Втора награда – Кристиана Христова – 9 кл., ОДК гр. Шумен
    Трета награда – Поля Кръстева – 9 кл., ПГ „Велизар Пеев”, гр . Своге
   
   
    РАЗДЕЛ „РИСУНКА”
   
    Възрастова група 1 – 4 клас
   
    -Софья Белова – 4 кл., Русия, Краснодарский край, Туапсинский район, ФГБОУ ВДЦ „Орленок”
    -Василиса Ряскина – Русия, Волгоград, Красноармейский район, Дворец за детско и младежко творчество
    -Елина Александрова – 10 г., Столичен ЦРД, филиал Ботунец
    -Розали Терзиева – 8 г., ОУ „Васил Априлов”, гр. Бургас
    -Адриана Цветкова – 4 г., ЦДГ „Звездичка”, гр. Варна
    -Ивайло Бонев – 8 г., ОДК „Св. Иван Рилски”, гр. Казанлък
   
    Възрастова група 5 – 8 клас
    Първа награда -Елизавета Гладкая – 14 г., Украйна, гр. Харков, лагер „Артек”
    Втора награда – Катрин Теофилова – Национален дворец на децата, гр. София
    Трета награда – Анастасия Гулова – 6 кл., Русия, Волгоград
    Трета награда - Боряна Янева – 7 кл., Помощно училище „Драган Манчов”, гр. Велингард
    Трета награда – Нина Ачилова – 11 г., ОДК „Св. Иван Рилски”, гр. Казанлък
    Трета награда – Яна Пенчева – Арт Център „Видима”, гр. Севлиево
   
    Възрастова група 9 – 12 клас - отличени
    -Мая Стойкова - ОДК „Св. Иван Рилски”, гр. Казанлък
    -Виктория Гутева – 15 г., ПГИ „Рачо Стоянов”, гр. Дряново
    -Десислава Ангелова – 19 г. НАГ, Габрово
   
   
    РАЗДЕЛ „ПЕСНИ”
   
    -отличена - Алтынай Ясылова – 10 кл., Казахстан, гр. Астана
   
   
   
   
    Колективни награди
    -Клуб за изобразително изкуство при Помощно училище „Драган Манчов” Велинград
    -Литературен клуб „Александър Вутимски” при ПГ „Велизар Пеев” гр. Своге
    -Школа за изобразително изкуство „Живопис” при ОДК „Св. Иван Рилски”, гр. Казанлък
    -УЛК „Сладкодумци” при ОДК гр. Шумен
   
    Наградени от СБУ учители:
    1. Николина Панчева - учител по руски език в СОУ „Св. Св. Кирил и Методий”, гр. Антоново
    2.Наташа Колева - ръководител клуб „Руски език” към Детски комплекс, гр. Севлиево
    3. Диана Николчева - СОУ „Христо Ботев”, град Враца
    4. Жана Димитрова - Професионална гимназия по търговия и ресторантьорство, гр. Враца
    5. Дина Янкова - Преходно жилище в с. Бързица, общ. Провадия
    6. Стефка Чернокожева - ОУ „Ран Босилек”, гр. Габрово
    7. Росица Танова - Столичен център за работа с деца - филиал Ботунец
    8. Милена Владкова - Национален дворец на децата, София
    9. Марийка Терзиева - ОУ „Бачо Киро” гр. Бяла черква
    10. Диана Атанасова - ЦДГ №13 „Звездичка”,гр. Варна
    11. Павлинка Марева - ОДК Шумен
    12. Валя Динева - ОДК Шумен
    13. Христина Вълева - ПГИ „Рачо Стоянов” гр. Дряново
    14. Ивана Йонкова - СОУ „Св. Климент Охридски”, гр. Ракитово
    15. Руска Йолдова - ОУ „Васил Априлов”, гр. Бургас
    16. Тамара Маргова - Помощно училище „Драган Манчов”, гр. Велинград
   
   
   
   
   


[Обратно към Новините]



Съдържание - Синдикат на българските учители, 2012 ©
Web Design & Programming by AlineA Ltd., 1997-2012 ©